تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

تعمیر ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی توانسته است با توجه به قابلیت ها و سهولت در کاربردی که دارد، محبوبیت زیادی میان مصرف کنندگان ایجاد نماید. با ظرفشویی شستن ظروف در مهمانی های شلوغ و هتل ها و رستوران ها چندان ساده و لذت بخش شده است؛ که تصور عدم وجود این دستگاهِ کارا یا خرابی آن، منجر به نگرانی کاربران خواهد شد. همانطور ذهن شما پر از سوالات بی جواب است؛ که چه قسمتی از دستگاه خراب شده است؟ میزان خرابی چقدر عمیق است؟ هزینه ی تعمیر چه مقدار است؟ مهم ترین دغدغه ی شما این است که از خود می پرسید: مرکز معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی بوش را چگونه بیابم و با اطمینان دستگاه را به آن جا بسپارم؟

افرا سرویس می تواند با شفافیت تمام و جزئیات کامل، به تمامی سوالات شما پاسخ دهد و نگرانی و اضطراب خرابی دستگاه شما را کاهش دهد. این مرکز با دارا بودن تیم مجرب و دوره دیده همراه با فناوری های بکار رفته در مدل های جدید ماشین ظرفشویی، توانسته است رضایت هزاران مشتری را طی سال ها تجربه کسب نماید. جهت درخواست تعمیر می توانید با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش تماس بگیرید. همکاران ما در این مرکز هفت روز هفته، به صورت ٢٤ ساعته پاسخگوی شما مشتریان عزیز می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی در سریعترین زمان ممکن

خدمات سریع

ما در تعمیرگاه های مجاز ماشین ظرفشویی بوش با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر تهران و کرج و همچنین نزدیک بودن به شما این امکان را داریم که در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیر ظرفشویی بوش  به منزل یا محل کارتان مراجعه کنیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی با کمترین هزینه

صرف هزینه های کمتر

به دلیل اینکه متخصصان ما به تمام نقاط قوت و ضعف تعمیر ماشین ظرفشویی بوش آشنایی کامل دارند؛ در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهیم برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهیم بست.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش با گارانتی

تعمیر با ضمانت نامه

تمامی خدمات مرکز تعمیرات افرا سرویس زیر نظر کارشناسان مجرب و ماهر انجام می گیرد در صورتی که ناچار به تعویض قطعات شویم، از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده کرده و با شش ماه ضمانت نامه ی کتبی و رسمی شرکت خدمت مشتریان گرامی عرضه می شود.

متخصصان با تجربه در تعمیر ماشین ظرفشویی

کارشناسان متخصص

تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در تعمیرگاه‌های مجاز ما مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد در این زمینه بوده که هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید مناسب ترین فرد برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش شما خواهند بود

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در منزل

 

افرا سرویس با شناخت نیاز مشتریان، این امکان را فراهم آورده تا طبق خواسته ی تمامی مصرف کنندگان ظرفشویی؛ تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در منزل انجام بگیرد. با افتتاح شعب فعال در سراسر تهران و کرج این خدمات با سرعت بالایی انجام می گیرد. از این رو؛ نگران طولانی شدن مدت اعزام تکنسین به منزل تان نخواهید بود. با توجه به ابعاد و وزن ماشین ظرفشویی، جابجایی و حمل و نقل آن به نمایندگی کار بسیار دشوار و هزینه بری می باشد. افرا سرویس با دارا بودن تعمیرکاران سیّار در تمام شعب، از جمله: تعمیر در شرق تهران، غرب تهران، شمال تهران و جنوب تهران را سرعت بخشیده است.

تمامی ساکنین استان تهران و کرج، می توانند با همکاران ما در افرا سرویس تماس گرفته و درخواست خود را جهت تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در محل به ثبت برسانند. پشتیبانان ما در این مرکز به صورت شبانه روزی پاسخگوی تماس شما هستند. مشتریان عزیز می توانند در تمام ایام (حتی روز های تعطیل) با ما تماس حاصل نمایند، تا در سریع ترین زمان ممکن تکنسین مربوطه را با تجهیزات مورد نیاز جهت رفع مشکل در منزل و حضور شما اعزام نمایند. شما می توانید با بهره بردن از خدمات تعمیر در منزل، از پرداخت هزینه های اضافی جهت حمل و نقل دستگاه رها شوید. برای ثبت درخواست با ٤٧٦٣٩-٠٢١ تماس بگیرید.

عیب یابی ماشین ظرفشویی بوش Bosch

علت نشت آب از ماشین ظرفشویی بوش

اولین مورد که توسط شما نیز قابل بررسی است؛ لاستیک دور درب است.درب ظرفشویی را باز کرده و چک کنید که لاستیک دور آن فرسوده یا پاره نشده باشد. اگر لاستیک درب دستگاه ایرادی دارد، لازم است برای رفع مشکل آن را تعویض کنید.

اگر نشت آب از زیر ماشین ظرفشویی باشد، معمول ترین قطعات پمپ آب و شیر ورودی آب است که در صورت خرابی باید تعویض شوند.

یک پمپ آب در ظرفشویی بوش شما وجود دارد و ممکن است درز های این پمپ کهنه و فرسوده باشند. درز آن از جنس پلاستیک است و در طول زمان نشتی پیدا خواهد کرد. اگر متوجه ی نشت آب از موتور یا لوله ی پمپ شدید، می توان علت نشت را از این قسمت دانست. برای تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در این حالت؛ نیاز است پمپ را خارج کرده و درز پلاستیکی دور آن را تعویض کنید تا از ادامه ی نشت آب جلوگیری کنید.

نشتی آب ممکن است از شلنگ گردش آب یا شلنگ تخلیه باشد. از آنجا که جنس این شلنگ ها پلاستیک می باشد، به سادگی در معرض ترک خوردگی یا سوراخ شدن قرار دارند. برای برطرف کردن این مشکل، شلنگ ها را بررسی کنید در صورت پارگی آن ها را تعویض کنید.
علت چشمک زدن چراغ های ماشین ظرفشویی بوش

برای بررسی این مشکل ابتدا المنت، ترموستات و سیم های رابط ظرفشویی که وظیفه ی تنظیم دمای آب به دمایی موثر را دارند، بررسی می شود. به مشکل خوردن هر کدام از قطعات گرمایشی موجب می شود تا آب گرم نشود. اگر آب بعد از زمانی مشخص به دمای مورد قبول نرسد، ممکن است چراغ کنترل پنل شروع به چشمک زدن کند. برای تست جریان المنت از یک مولتی متر آن را بررسی کنید.در صورت عدم پیوستگی جریان آن را تعویض کنید.
در صورتی که مدار کنترل دچار خطا شده باشد میزان گرمای آب با مشکل مواجه شده و برد اصلی نمی تواند آن دما را به درستی تشخیص دهد.
چشمک زدن چراغ های ماشین ظرفشویی و نمایش کد های خطا بر روی صفحه نمایش، نشان دهنده ی وجود مشکل در یک بخش از ماشین ظرفشویی می باشد، برای اطلاعات بیشتر در مورد این خطای ظاهر شده از دفترچه راهنمای ظرفشویی و یا از یک تکنسین متخصص در زمینه ی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش کمک بگیرید.
پمپ تخلیه با استفاده از یک پروانه، آب را از طریق شلنگ تخلیه خارج می کند. اگر پمپ تخلیه کار نکند، چراغ روی کنترل پنل ممکن است شروع به چشمک زدن کند. اگر موتور آن به طور منظم کار نمی کند پمپ تخلیه را تعویض کنید. پمپ های تخلیه قابل تعمیر نمی باشند؛ در صورت خرابی باید تعویض شوند.
علت بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی بوش

قبل از اینکه به قسمت های دیگر بپردازید داخل سبد را چک کنید که ظروف به درستی چیده شده اند و مانعی برای چفت شدن درب نمی باشند.
قفل درب می تواند یکی از دلایل اصلی برای بسته نشدن آن باشد. در صورت خرابی قابل تعمیر نبوده و نیاز به تعویض دارد.
چفت درب ماشین ظرفشویی دو کارایی دارد. چفت قفل، درب را محکم می کشد و آن را بسته نگه می دارد بنابراین هیچ آبی از آن نشت نمی کند. چفت قفل همچنین کلید را به سمت قفل ایمن می کشد تا ماشین ظرفشویی از بسته شدن درب اطمینان یابد. اگر چفت قفل ماشین هماهنگ نباشد، چفت را جابه جا کنید و سعی کنید درب را ببندید. مشکل می تواند الکتریکی یا مکانیکی باشد. بعد از عیب یابی چفت و اطمینان از خرابی آن باید تعویض شود.
لولا های درب دستگاه بر روی چهارچوب پایینی ماشین می چرخند و باعث حرکت درب و باز و بسته شدن آن می شود. اگر لولا های دستگاه خمیده یا شل شده باشند؛ درب ماشین ظرفشویی بسته نخواهد شد. اگر خمیدگی یا ایرادی در لولا ها مشاهده کرده اید، نیازمند تعویض می باشند.
درزگیر درب ظرفشویی که لاستیکی است و دور درب دستگاه کشیده شده، از نشت آب هنگام اجرای سیکل به بیرون جلوگیری می کند. اگر این لاستیک پاره، فرسوده، جابه جا یا صدمه دیده باشد، باید تعویض شود چرا که می تواند باعث درست بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی شود.
علت خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی

ابتدا باید به برنامه ی تنظیم شده دقت کنید. برخی از برنامه های مانند prewash و quick wash مرحله ی خشک کن ندارند. چیدن ظروف به طور اصولی و صحیح نیز می تواند مانع خیس ماندن آن ها شود. البته دلایل اصلی خشک نشدن به سیستم جریان هوای گرم بر میگیردد.
خرابی هر یک از سیستم ها از جمله: هیت پمپ، ترموستات و فن می تواند عملیات خشک کردن را مختل کند. تمامی این قطعات فرمان را از برد الکترونیک دریافت می کنند. چنانچه خطایی در برد فرمان یا مدار سیم کشی این قطعات وجود داشته باشد. دستگاه ظروف خیس به شما تحویل خواهد داد.
ماشین ظرفشویی بوش صدای غیر معمول دارد

اگر صدای غیر معمولی شنیدید می تواند به علت خرابی پمپ باشد که در قسمت زیرین ماشین ظرفشویی بوش تعبیه شده است. عملکرد پمپ با توجه به دو بخش جداگانه ای که دارد می تواند دو منظوره باشد. یکی وارد کردن فشار بر بازوهای آبپاش و دیگری تخلیه ی آب می باشد.
موارد دیگری که باعث تولید صدا می شوند چرخش غیر متعارف بازوهای آبپاش یا برخورد آن ها به ظروف نادرست چیده شده در سبد. شل بودن و آسیب دیدن بازوها و حلقه هایی که این بازوها را هدایت می کنند نیز موجب تولید صدا می شود که با تعویض آن ها مشکل حل خواهد شد.
ماشین ظرفشویی بوش آب را تخلیه نمی کند

از ابتدایی ترین دلایل، گرفتگی فیلتر است. برای بررسی فیلتر ابتدا سبد پایین تر ماشین ظرفشویی بوش را خارج کنید، سپس فیلتر مرکزی آن را با چرخاندن آن به سمت چپ و بلندکردن، خارج کنید. حال فیلترها را به خوبی تمیز کنید. با آب گرم و صابون، هرگونه مواد غذایی که به فیلتر چسبیده است را بشویید.
زیر سینک آشپزخانه یک شلنگ تخلیه است که از ماشین ظرفشویی به آن جا برای تخلیه آب کثیف متصل شده است. این لوله ممکن است در معرض انسداد توسط چربی های منجمد شده یا هر گونه مواد دیگری قرار بگیرد و اجازه ی عبور آب را ندهد. شما می توانید قبل از درآوردن شلنگ، با فشردن شلنگ، متوجه ی این انسداد شوید. در این صورت با تنظیم یک برنامه ی شستشو با بالاترین دما، چربی ها را بزدایید.
امکان خراب شدن پمپ تخلیه نیز وجود دارد. این پمپ در انتهای ظرفشویی قرار گرفته و برای بررسی نیاز به باز کردن دستگاه می باشد. بهتر است این کار را به متخصصان تعمیر ماشین ظرفشویی بوش بسپارید.
علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی بوش

ساده ترین دلیل می تواند مشکل در برق رسانی دستگاه باشد. ابتدا برق ساختمان را چک کرده سپس پریز، دوشاخه و کابل برق را تست کنید. می توانید از یک وسیله ی برقی دیگر یا فازمتر کمک بگیرید. بعد اطمینان از وارد شدن برق به ظرفشویی ممکن است روشن نشدن آن به دلیل خوب بسته نشدن درب یا مشکل در مجموعه ی قفل و میکروسوئیچ درب باشد. بعد از اطمینان از سلامت موارد مذکور مشکل پیچیده بوده و می تواند مربوط به برد الکترونیک و مدار سیم کشی باشد که باید با مرکز تعمیرات افرا تماس گرفته و آن را به دست یک متخصص کار بلد بسپارید.
چرا آب وارد ماشین ظرفشویی نمی شود؟

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی می تواند به علت وجود مشکل در شلنگ های ورودی آب یا کمبود فشار آب باشد. تمامی اتصالات ورودی و شلنگ ها را بررسی کنید.
سایر دلایل وارد نشدن آب به ظرفشوی خرابی قطعاتی مانند: شیر برقی، سوئیچ شناور، آکواستاپ می باشد در نهایت ممکن است خطایی در برد الکترونیک وجود داشته باشد که نیازمند بررسی دقیق تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی بوش می باشد.

سوالات متداول مشکلات ماشین ظرفشویی بوش

علت حل نشدن قرص در ماشین ظرفشویی بوش چیست؟

دلیل ابتدایی آن استفاده از قرص نامناسب می باشد. قرصی که پوشش آن بی کیفیت بوده یا در محیط گرم و مرطوب قرار گرفته است. یا اینکه به دلیل ناخالصی در قرص مسیر عبور آن مسدود شده است. نحوه ی تست شناسایی قرص تقلبی از اصلی به این صورت است که اگر قرص بعد از ده دقیقه در لیوان آب گرم حل نشود؛ تقلبی می باشد.
دلیل دیگر می تواند خیس یا مرطوب بودن محفظه ی قرص باشد. هم چنین نادرست قرار دادن ظرفی در سبد قاشق و چنگال روبروی جا قرصی مانع باز شدن درب محفظه قرص یا پودر می شود.
علت تمیز شسته نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی بوش

دلایل بسیا گسترده ای برای این مشکل وجود دارد. از جمله: درست نچیدن ظروف و پر کردن بیش از حد دستگاه، استفاده از مواد شوینده ی نامناسب، انسداد در سوراخ های بازوهای آبپاش، گرم نشدن آب به مقدار کافی، کم بودن فشار آب و نرسیدن آن به ظروف، اشکال در جت واش. برای عیب یابی دقیق و یافتن مشکل تمیز شسته نشدن ظروف نیاز به بازدید دستگاه توسط تکنسین می باشد. البته قبل از تماس با مرکز تعمیرات از درست چیدن ظروف اطمینان حاصل کنید. مایع شوینده ی را عوض کرده و اسپری آبپاش را باز کرده و آن را بشویید و با استفاده از خلال دندان سوراخ های آن را باز کنید تا مطمئن شوید دچار انسداد نباشند.
علت بوی بد در ماشین ظرفشویی بوش چیست؟

بوی بد در ماشین ظرفشویی می تواند ناشی از راکد ماندن آب جمع شده در کف ظرفشویی باشد. یا در صورت نصب غیر استاندارد شلنگ تخلیه و بازگشت فاضلاب و انتشار بوی بد حاصل از آن. برای جلوگیری از این بو بعد از شست و شو درب ظرفشویی را باز بگذارید تا با جریان هوا رطوبت داخل آن گرفته شود.
هم چنین این بو می تواند به دلیل تمیز نکردن داخل دستگاه و نشستن فیلتر کف به مدت طولانی باشد. در هر صورت مشکلی فنی وجود ندارد که منجر به تولید بوی بد در ظرفشویی شود. تنها باید اقدام به تمیز کردن و بررسی نصب اصولی شلنگ تخلیه کنید.
علت کدر ماندن ظروف در ماشین ظرفشویی بوش

برای لکه دار نشدن ظروف باید از رعایت این موارد مطمئن شوید: استفاده از مقدار مناسب مایع شوینده، استفاده از نمک خالص متناسب با سختی آب منزل، استفاده از مایع جلا دهنده یا مواد شوینده ی چند منظوره. البته دلایلی مانند استفاده از مواد شوینه یا قرص های تاریخ گذشته، چفت نبودن درب مخرن نمک و نشت آن به بیرون، می تواند منجر به لکه دار شدن ظروف شود.
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

خدمات پس از فروش ماشين ظرفشويی بوش

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بوش ، از جمله معدود مراکزی می باشد که با شناخت نیاز مشتریان و رفع آن ها تا مدت مشخصی بعد از فروش محصولات، باعث پیوند میان مشتریان و کمپانی مربوطه می شوند. وجود مراکز خدمات پس از فروش بوش توانسته است با رفع مشکلات و جلب رضایت مشتریان، در بازاریابی محصولات و فروش آن ها گام موثری بردارد. در صورتی که دستگاه خریداری شده ی شما دارای کارت گارانتی است؛ می توانید با استفاده از سریال روی کارت و تماس با شماره های درج شده بر روی آن از خدمات این مراکز بهره مند شوید.

چنانچه ضمانت دستگاه شما به پایان رسیده یا از ابتدا دارای ضمانت نامه نبوده؛ افرا سرویس خدماتی را برای دارندگان ماشین ظرفشویی در نظر دارد. این مرکز با ارائه ی خدماتی مانند: سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش هم چنین تعمیر یا تعویض قطعات در خدمت مشتریان عزیز می باشد. لازم به ذکر است؛ تعمیرکاران افرا سرویس سعی بر تعمیر قطعات دارند تا بتوانند بدون تعویض قطعات فابریک؛ بازدهی ماشین ظرفشویی شما را مانند روز اول حفظ کنند. در صورت بالا بودن نقص و غیر قابل تعمیر بودن قطعه، با ارائه ی ١٨٠ روز ضمانت نامه ی کتبی و رسمی شرکت، قطعه ی اصلی و با کیفیت را جایگزین می نمایند. برای بهره مندی از خدمات مرکز تعمیرات ظرفشویی افرا می توانید با ٤٧٦٣٩-٠٢١ تماس بگیرید.

ارور ماشین ظرفشویی بوش

 • E20 | F 20 : مشکل در سیم پیچ پمپ جریان آب و یا موتور
 • E21 | F21 : مشکل مکانیکی در پمپ تخلیه
 • E22 | F22 : انسداد در فیلتر پمپ یا فیلتر کف
 • E23| F23 : مشکل الکتریکی در پمپ تخلیه
 • E24 | F24 : مشکل در شلنگ یا فیلتر تخلیه آب
 • E25 | F25 : کاهش قدرت پمپ تخلیه به دلیل انسداد
 • E26 | F26 : خرابی سوئیچ آب
 • E27 | F27 : ارور ناشی از نوسانات برق
 • E28 | F28 : بررسی سنسور کثیفی آب
 • E11 | F 11 : بررسی سنسور حرارتی، اتصالات و سیم کشی
 • E12 | F12 : کثیفی المنت حرارتی
 • E13 | F13 : بالا بودن دمای آب ورودی
 • E14 | F14 : خرابی سنسور تشخیص سطح آب
 • E15 | F15 : بررسی سنسور آبشمار، آکواستاپ و هیدوراستات
 • E16 | F16 : بررسی سنسور سطح آب و انسداد شیر برقی
 • E17 | F17 : خرابی سنسور سطح آب یا فشار بالای آب
 • E18 | F18 : کمبود سطح آب، بررسی شیر برقی و سنسور آن
 • E19 | F19 : وجود مشکل در جا قرصی
 • E01 | F 01 : بررسی سنسور دما و برد الکترونیک
 • E02 | F02 : بررسی سنسور درجه حرارت آب و برد الکترونیک
 • E03 | F03 : سنسور سطح آب، شلنگ ورودی و شیر برقی
 • E04 | F04 : بررسی انسداد آبپاش یا سنسور کنترل فشار
 • E05 | F05 : بررسی سنسور سطح آب، شیر برقی و برد
 • E06 | F06 : بررسی قفل درب، میکروسوئیچ و برد الکترونیک
 • E07 | F07 : خرابی فن گرمایش ماشین ظرفشویی
 • E08 | F08 : بررسی عوامل مربوط به آبگیری کردن دستگاه
 • E09 | F09 : خرابی المنت گرمکن و یا فن گرمایشی
 • E10 | F10 : مشکل در  سیستم زئولیت

سرویس ماشین ظرفشویی بوش

سرویس ماشین ظرفشویی بوش

 

بعد از خرید هر وسیله ای باید به فکر مراقبت و نگهداری از آن باشید تا بتوانید مدت طولانی تری از کار با دستگاه لذت ببرید. سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی بش می تواند در امر طولانی کردن عمر مفید آن همراه با حفظ کیفیت اولیه بسیار موثر باشد. طبق نظر همکاران ما در افرا سرویس اکثر خرابی ها از کاربرد غیر صحیح و نادیده گرفتن تاثیر سرویس های دوره ای و رسیدگی به دستگاه می باشد. اگر تصور می کنید با خرید دستگاه و نصب همه چیز تمام می شود؛ اشتباه بزرگی است که باعث خرابی های زود هنگام در دستگاه خواهد شد.

علاوه بر نکات نگهداری که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، توصیه می شود حداقل سالیانه یک بار سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی را برای دستگاه خود در نظر بگیرید. تا هم از احتمال خرابی های پیچیده در آینده جلوگیری کنید و هم از پرداخت هزینه های زیاد ناشی از حل مشکلات بزرگ تر معاف شوید. سرویس های دوره ای ظرفشویی شامل: چک کردن شلنگ ها و اتصالات، جرم گیری ظرفشویی، تعویض فیلترها، بررسی صدای ظرفشویی حین کار، بررسی قطعات داخلی، چک کردن درب و واشر دور درب و ... می باشد. جهت ثبت درخواست سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی بوش با ٤٧٦٣٩-٠٢١ تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی تمامی برندهای معتبر

جهت هماهنگی و اعزام تعمیرکار با افرا سرویس تماس بگیرید

نماسندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش
نکات نگهداری از ماشین ظرفشویی بوش

نکات نگهداری از ماشین ظرفشویی بوش

 

 • از پردن کردن دستگاه بیش از ظرفیت آن خودداری کنید.
 • از مواد شوینده ی مرغوب و مخصوص ماشین ظرفشویی استفاده کنید.
 • هرگز موادی که دارای آلیاژ آهن می باشند را در ماشین ظرفشویی بوش نشویید.
 • قبل از قرار دادن ظروف، آن ها را از ته مانده های مواد غذایی پاک کنید.
 • برای تمیز کردن دستگاه از پاشیدن آب و یا ریختن آب بر روی آن خودداری کنید.
 • در هنگام نصب، تمیز کردن و تعمیرات ظرفشویی بوش ، دستگاه نباید به برق وصل باشد.
 • حداقل هفته ای یکبار فیلتر ها را برای عملکرد مناسب ماشین ظرفشویی بوش، تمیز کنید.
 • از مواد شوینده ی مرغوب و مخصوص ماشین ظرفشویی استفاده کنید
 • بعد از اتمام شست و شو درب ماشین ظرفشویی بوش نیمه باز بگذارید.
 • در صورت بروز هر مشکلی یا شنیدن صدای غیر عادی با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بوش تماس بگیرید

تعمير ماشين ظرفشويی بوش در تهران

 

افرا سرویس، مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران، توانسته است با تشکیل جمعی از تکنسین های مجرب و کاربلد، به همراه برگزاری و آموزش دوره های مختص به تکنولوژی های جدید در ماشین ظرفشویی بوش، به تسلط بی نظیری در زمینه ی عیب یابی سریع ماشین ظرفشویی بپردازد. شاید یافتن یک مرکز معتبر و تخصصی در اطراف محل سکونت تان برای تعمیر سریع تر ماشین ظرفشویی مشکل باشد. یا نیاز باشد جهت تعمیر آن را به تعمیرگاه حمل کنید. 

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش در تهران، با علم بر این موضوع و درک تمامی کاربران ظرفشویی، شعبه های متعددی را در سراسر تهران ایجاد کرده است. در هر نقطه از تهران که باشید؛ شرق و غرب یا شمال و جنوب و شهرستان های اطراف، تفاوتی ندارد. تمامی مشکلات در انواع مدل های ماشین ظرفشویی بوش تحت پوشش این مرکز قرار می گیرد. شما می توانید با ٤٧٦٣٩-٠٢١ تماس گرفته و ما را در جریان مشکل به وجود آمده قرار دهید. تا در کوتاه ترین زمان، نزدیک ترین تعمیرکار را با تجهیزات ملزوم به محل شما اعزام نماییم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.